O nas - Lastra - Firma Transportowo-Spedycyjna, Dorota Bałut.

Title
Przejdź do treści

O nas

Firma Transportowo-Spedycyjna Lastra została założona w marcu 2011 roku. Od samego początku istnienia firmy realizujemy usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie ekspresowym,   gdzie czas transportu oraz rzetelna informacja o pozycji samochodu mają  bardzo duże znaczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów.

Wsród naszej oferty znajdą Państwo  samochody o ładowności 1200 kg, które są w stanie zrealizować bardzo szybko zlecony transport. W chwili obecnej posiadamy 16 samochodów  dziesięcio i ośmio paletowych typu plandeka.
Nasi spedytorzy dbają o każdy szczegół zlecenia transportowego, począwszy od organizacji trasy przejazdu, a skończywszy na dokumentach niezbędnych do zrealizowania usługi transportowej.

Wszystkie nasze samochody posiadają urządzenia GPS, które w każdej chwili pozwolą uzyskać informację o pozycji samochodu. Cały nasz tabor jest nowy, objęty gwarancjami producenta oraz ubezpieczyciela. Jest to zgodne z polityką naszej firmy, która polega na zakupie tylko nowych pojazdów, a po zakończeniu dwuletniej gwarancji producenta zostają one wymienione na nowe. W ten sposób chcemy zapewnić najwyższą jakość naszych usług, a tym samym bezpieczeństwo pracy naszych pracowników.

Od momentu zlecenia transportowego czas na podstawienie samochodu na terenie Polski wynosi do 1,5 godziny, a w Europie Środkowo-Zachodniej od godziny do trzech godzin w zależności od miejsca załadunku.

Należy podkreślić, że każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy cenę oraz warunki przeprowadzenia transportu do konkretnego zlecenia. Dbamy o jakość wykonanych usług, gdyż dzięki klientom mamy możliwość ciągłego rozwoju firmy.

Oprócz transportu wykonywanego własnymi samochodami zajmujemy się też spedycją. W chwili obecnej wykonujemy około 150 transportów miesięcznie samochodami 24 tonowymi naszych podwykonawców. Są to zarówno plandeki, jak i chłodnie.  Spedycja podobnie jak transport ładunków przeprowadzane są przez doświadczone osoby, dzięki którym ładunek zawsze dotrze we wskazane miejsce na czas.

Wsród wielu firm i spedycji, które zaufały naszej firmie i powierzają nam wykonywanie zleceń transportowych wymienić należy:
Mlekovita SA, Diera Polska, D-log Portugal, Flash Iberica, Flash Europe,Bolarus SA, Colimiqua, Colep Portugal, Colep Polska,BLB,Dierre Italia, Dierre Portugalia, Dierre Polska, DSV, Amtrol, Marway

Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy pełne zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług.


Copyright LASTRA · All right reserved
Wróć do spisu treści